Rekmer Girişimcilik Eğitimleri 3. Dönem Sertifika Töreni Gerçekleştirildi Kazım Bayram | 9 Mayıs 2016 - 11:16

TÜBİTAK 1601 Programı kapsamında , Küme Akademisi ve Rekabet Araştırmaları Merkezi (REKMER) tarafından Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğrencilerine  verilen girişimcilik eğitimlerinin 3. dönem katılımcıları  4 Mayıs 2016 tarihinde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Cinnah Yerleşkesinde gerçekleşen tören ile sertifikalarını aldı.

Rektörümüz Prof. Dr Metin Doğan ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof . Dr Muzaffer Şeker hocalarımızın katıldığı törende gençlerin girişimciliğe yönlendirilmesinde üniversitelerin rolüne değinildi. Doç Dr Nilay Aluftekin Sakarya hocamızın REKMER ve Girişimcilik Eğitimleri hakkında yaptığı konuşmaların ardından kurs öğrencilerinden Semra Yıldız ve Ali Burak Boztaş iş fikirlerini anlatıp REKMER’e sunduğu bu fırsattan dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Program sonunda Rektörümüz Prof. Dr Metin Doğan ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof .Dr Muzaffer Şeker sertifika almaya hak kazanan öğrencilere sertifikaları takdim edip yeni dönemde eğitim alacak öğrencilerede başarı dileklerini ilettiler.

Kazım Bayram

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde MIS 4. Sınıf öğrencisi. REKMER'de IT asistanlığı ve içerik editörlüğü yapıyor. Kurumsal Uygulamalar, Yazılım Geliştirme alanlarında kendini geliştiriyor ve startup fırsatlarını değerlendirmeye çalışıyor.

Bir Sorunuz mu Var?

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin!