TechAnkara Proje Pazarı Başlıyor Semih Ceyhan | 5 Aralık 2014 - 16:36

TechAnkara markası, Ankara Kalkınma Ajansı tarafından 2011 yılında uygulanmaya başlanan ‘Yenilikçi Uygulamalar Mali Destek Programı’ kapsamında desteklenen “Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgelerinin Potansiyelinin Tespit Edilmesi, Tanıtılması ve Harekete Geçirilmesi Projesi” ile ortaya çıkmıştır. Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) koordinasyonunda yürütülen 12 aylık projenin ortakları; Bilkent Cyberpark, Ankara Üniversitesi Teknokent, Gazi Teknopark, ODTÜ Teknokent, Hacettepe Teknokent ve Ankara Sanayi Odası’dır.

Proje kapsamında, başta Ankara firmaları, üniversiteleri, teknokentleri ve Ar-Ge merkezleri olmak üzere bilim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren tüm Ankaralı paydaşlar arasındaki işbirliği ve koordinasyonun arttırılması ve Ankara için bir vizyon, temsil ve diyalog oluşturulması hedeflenmiştir.

Bu kapsamda, yenilikçi projelerin sergileneceği, proje sahiplerinin, yatırımcılar ve iş çevreleri bir araya geleceği TechAnkara Proje Pazarı 2014 düzenlenecektir.

TechAnkara Proje Pazarı’na katılmak ve detaylar hakkında bilgi almak için www.ankaraprojepazari.com adresini ziyaret edebilir ve kaydınızı yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Duyuru metni için: tech-ankara_-proje_-pazari-2014

Tarih: 24 ARALIK 2014
Yer: ATO CONGRESIUM SÖĞÜTÖZÜ, ANKARA

 

Bir Sorunuz mu Var?

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin!